Twój REALTOR®

Wojciech Suchanek
Real Estate Broker, REALTOR®

kwalifikacje

Zarówno kupno domu dla siebie jak i zakup inwestycyjny, mają zwykle wielkie znaczenie dla osób kupujących nieruchomości. Z tego względu, ważne jest, aby pracowała dla Ciebie i reprezentowała Cię osoba kompetentna. Dlatego w kilku zdaniach przedstawię swoje kwalifikacje:

  • Jestem absolwentem University of South Florida w Tampie, na którym uzyskałem tytuł Bachelor of Arts in Business Administration oraz Master of Business Administration (MBA) w kierunkach Marketing oraz International Business.
  • Jestem licencjonowanym brokerem na Florydzie. Przez 6 lat mieszkałem w okolicach Clearwater, Clearwater Beach i St. Petersburg, a studiowałem w Tampie oraz St. Petersburg, co pozwolilo mi bardzo dobrze poznać te okolice.
  • Obecnie nie tylko reprezentuję klientów, ale również sam inwestuję na Florydzie. Głównie zainteresowany jestem zachodnią stroną Florydy od Clearwater po Marco Island.

zaufanie

Zakup domu, to duże wydarzenie w życiu większości ludzi. Decyzja o zakupie musi być przemyślana, aby po kupnie domu, każdy dzień przynosił zadowolenie z jego posiadania. Moją rolą jest doradzić klientom najlepiej jak potrafię. Przedstawić rzetelne informacje. Jeżeli nie mam odpowiedzi na Twoje pytania, to szukam ich w dostępnych źródłach. Cały proces, począwszy na określeniu potrzeb i skończywszy na zamknięciu transakcji wymaga współpracy kupującego i jego agenta. Proces ten powienien opierać się na wzajemnym zaufaniu, które staram się wypracować rzetelnym, uczciwym i profesjonalnym podejściem do moich klientów.

zasady i etyka

Kiedy reprezentuję moich klientów kupujących domy, moja rola jest jasno określona: dbam w 100% o interesy klienta, którego reprezentuję. Przyjmuję na siebie zobowiązania rzetelności, uczciwości i poufności wszystkich działań związanych z nabyciem nieruchomości od początku współpracy do zakończenia transakcji jak i po jej zakończeniu. Jako członek National Association of Realtors pracuję zgodnie z zasadami etyki obowiązującymi członków NAR, które znacznie przewyższają zasady zdefiniowane administracyjnie.

cena za usługę – $0.00

Kiedy pracuję dla kupujących domy, kupujący nie otrzymają żadnego rachunku za te usługi. Całość wynagrodzenia otrzymuję albo od firmy budowlanej – w przypadku domów nowych – albo od osoby sprzedającej dom. Kiedy Cię reprezentuję, masz po swojej stronie kogoś, kto będzie profesjonalnie dbał dla Ciebie o wszystko od początku do końca.