red tag sale – oszczędzasz nawet do $25 000

Promocja na nowe domy DR Horton.

W ostatnim czasie DR Horton nieczęsto oferował promocyjne ceny. Teraz, od 8 do 16 października, firma ma dla kupujących aż do $15 000 znizki na wybrane domy. Kwotę tę można wykorzystać, aby obniżyć cenę, albo dodać ją do kosztów closing’u. Mówiąc o wybranych domach, z pełnej listy cen, można wnioskować, że wybrane zostały domy, które są najbliżej ukończenia budowy w fazie od 5 do 8.

Dodatkowo, w promocji można otrzymać nawet $10 000 na pokrycie kosztów closing’u! Aby skorzystać z tej promocji, trzeba spełnić pewne warunki sprzedającego. Zwykle kwota na pokrycie lub częściowe pokrycie kosztów closing’u oferowana jest tym kupującym, którzy zakwalifikują się i wezmą pożyczkę w firmie pożyczkowej wskazanej przez sprzedającego. Szczegółowe informacje są oczywiście dostępne przed podjęciem decyzji i zawarciem umowy.

Tylko dla zainteresowanych

Jeżeli bierzesz pod uwagę kupno domu na Florydzie teraz lub nawet w perspektywie kilku lat i chciałbyś otrzymywać oferty promocyjne i informacje o rynku, podaj swój adres e-mail tutaj: KONTAKT – Wojciech Suchanek – REALTOR®

Jeżeli chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę opisanej promocji z listą cen, prześlij swój e-mail korzystając z linku powyżej lub skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie. Zdarza się, że firmy budowlane nie umieszczają ofert promocyjnych w Internecie lub umieszczają je z opóźnieniem. Tym razem, można oszczędzić nawet do $25 000 – warto wiedzieć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *