Nokomis, FL

Townhomes

Tę podstronę przygotowałem dla osób, które zainteresowane są kupnem townhomes na osiedlu Palmero w Nokomis – z głównej strony nie ma do niej linku.

Lokalizacja i inne zalety

 • Do plaży Nokomis Beach 7-8 minut samochodem (3.7 mili); do Siesta Key około 20 minut.
 • Townhome można wynajmować na minimum miesiąc, 5 razy w roku. (Zwykle, na innych osiedlach minimalny wynajem to 6-7 miesięcy lub nawet rok.)
 • Niska opłata HOA.
 • Do centrum handlowego The Mall at University Sarasota około 20 minut; znajdziecie tam ponad 100 sklepów i 20 restauracji.
 • Łatwy i szybki dostęp do autostrady I-75 drogą 681.
 • W pobliżu budowany jest pięciopiętrowy szpital o powierzchni 365 000 stóp kwadratowych, 110 pokojach / suites dla pacjentów, 28 pokojach intensywnej opieki, 400 miejscach parkingowych w garażu i dodatkowych parkingach na zewnątrz. W kompleksie znajdzie się też dwupiętrowy budynek o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych przeznaczony na gabinety lekarskie. Osiedle Palmero usytuowane jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od szpitala i będzie dogodnym miejscem do zamieszkania dla jego pracowników.
 • Obecne ceny są o kilkadziesiąt tysięcy dolarów niższe niż w Sarasocie – townhomes o powierzchni 1373 stóp kwadratowych będą wystawione na sprzedaż w cenach już od około $365 380. Chętni będą musieli złożyć swoje oferty już 25 lutego na zasadzie “highest and best“.
 • Dostępne będą też większe townhomes o powierzchni 1555 stóp w odpowiednio wyższych cenach, od $396 980.
 • Każda z wersji domów ma 3 sypialnie – więcej informacji w filmikach poniżej.
 • W ostatnim czasie ceny są podnoszone raz w miesiącu. Co miesiąc firma budowlana udostępnia kolejne domy na sprzedaż.*
 • Tym razem, liczba townhomes udostępnionych na sprzedaż jest większa niż zwykle. Wystawione będzie 12 townhomes, co powinno zwiękaszyć szansę na zakup.
 • Aby uzyskać więcej informacji, proszę dzwonić pod numer 630-362-7655 lub o kontaktować się przez e-mail floryda@wojciechsuchanek.com

Model – Marigold

Zdjęcia z innego osiedla wybudowanego przez Taylor Morrison.

[foogallery id=”496″]

Model – Jasmine

[foogallery id=”518″]

Videos – okolice, modele, osiedle Palmero

Informacje zawarte w poniższych filmikach są z września 2021 – ceny są obecnie wyższe. Inne informacje również mogły ulec zmianie.
Palmero – brama wjazdowa.
Model Marigold – 1555 sq. ft. (144.5 metrów kwadratowych)
Model Jasmin – 1373 stopy kwadratowe (127.6 metrów kwadratowych).
Plaża Nokomis Beach
Nokomis Beach – jazda wzdłuż plaży
Nokomis Beach – kanał do Zatoki Meksykańskiej
Budowa na osiedlu Palmero
Budowa szpitala o kilka minut jazdy od osiedla Palmero.

Pytania i kontakt

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt telefoniczny, mailem, lub sms’em. Numer telefonu 630-362-7655. Email: floryda@wojciechsuchanek.com

*informacje dotyczące budowy i oferty pozyskane z Taylor Morrison są aktualne w dn. 23 lutego 2022. Informacje te nalezy traktowac jako orientacyjne i je zweryfikować przed dokonaniem zakupu.